גלעד
מצבות אשדוד

מצבות שיש

מצבות שיש שנראות אלגנטיות ועשויות לפי סטנדרטים גבוהים, מה שמבטיח שהן יעמדו במבחן הזמן. השיש הוא בעל מראה נצחי והוא חומר עמיד ביותר ששימש במשך מאות שנים ליצירת פסלים, מבנים ומונומנטים. זה זמין במגוון רחב מאוד של צבעים והוא גם חומר שופע ומושך, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור מצבות. מצבות נבנות כדי להחזיק מעמד, מצבות השיש ישרדו במשך שנים מול תנאי מזג האוויר הקיצוניים וישמשו מחווה מתמשכת ליקיריכם האבודים.

היתרונות של מצבות שיש

יש סיבה לכך ששיש היה הבחירה מספר אחת לאנדרטאות עבור תרבויות רבות לאורך השנים. שיש הוא הבחירה האידיאלית כאשר אתם רוצים  אבן מצבה בולטת, שכן היא זמינה במגוון צבעים בנוסף ללבן ולגווני האפור הסטנדרטיים. שיש הוא גם אופציה אטרקטיבית מכיוון שקל יותר לחתוך ולהבריק אותו מחומרים אחרים. עם דפוסים ייחודיים ומתערבלים, השיש הוא חומר יפהפה ויחזיק מעמד לעידנים. הוא חומר מעולה שגם אפשרי לחידוש מצבות.

מצבות ברמה גבוהה

גלעד מצבות מומחים ובעלי נסיון בתחום, מייצרים מוצרים איכותיים העשויים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הם משתמשים בחומרים הטובים ביותר ומספקים ביצוע ברמה הגבוהה ביותר, מה שמבטיח שמצבות השיש לקברים יעמדו במבחן הזמן ויהיו זכרון מכובד עבוד יקירכם. שיש מאפשר חופש עיצובי ולכן ניתן לספק גם מצבות עם מסרים מותאמים אישית. עם מגוון של סגנונות גופנים וצבעים לבחירה. תהיו בטוחים שהמצבה משיש שתבחרו תהיה מותאמת אישית ותשקף את הייחודיות באישיות של הנפטר.