גלעד
מצבות אשדוד

מצבות מיוחדות

מצבות הן דרך לבטא את האהבה והזכרון לאדם שנפטר מן העולם. מעבר לציון המקום ושנות חייו המקום נהיה למוקד למשפחה ולדורות הבאים להתרגש ולהתחבר לשורשים שלהם. בחירת מצבה הוא תהליך המלווה בהרבה רגש, חשוב שיהיה מכובד ויפה. אות לכך שבגוף האדם נפטר מן העולם אך אינו מסתלק מהלב. בחירת מצבה היא אישית ויכולה להיות סטדנרטית או מצבה מעוצבת אישית.

רוב המצבות עשויות בדרך כלל מגרניט או ברונזה, או משילוב של השניים. צבע הגרניט נע מאפור לורוד לשחור וחום. חריטה זמינה לרוב במגוון גופנים וסגנונות. מצבות אנדרטאות מגיעות בצורות ובסגנונות רבים ושונים, החל ממלבנים מסורתיים יותר ועד פסלים משוכללים. אם אתם מעוניינים בפיסה יותר אינטימית, אפשר לרכוש גם מצבות מיוחדות ומעוצבות. המחירים נקבעים לפי משקל וסוגי גימורים.

עיצוב מצבות

אם הצורה או סגנון הזיכרון הספציפיים שתרצו אינם באוסף הסטנדרטי, גלעד מצבות ישמחו לעבוד איתכם כדי ליצור משהו בהתאמה אישית. בין אם מדובר רק בהחלפת סוגי גימורים או חריטה  או יצירת עיצוב חדש לגמרי, יש להם את המומחיות להדריך אתכם בתהליך.כל זאת כדי לעזור לכם לשמר לצמיתות את הזיכרון של יקירכם. מגיע לכם לא פחות משירות לקוחות יוצא מן הכלל, עיצוב מעולה וייצור אמין כשאתם בוחנים את הפתרון הנכון עבור המשפחה שלכם. ברגעים כאלה, מגיע לכם הטוב ביותר.