גלעד
מצבות אשדוד

מצבות זוגיות

אחת מאנדרטאות בית הקברות הפופולריות יותר היא עיצוב המצבה הכפולה. מצבות כפולות מתאימות לזוגות, משפחות או סוגים אחרים של קשרים קרובים.. זו מחווה רומנטית וגם מאוד הגיונית, זוגות שלא יפרדו בחיים גם לא יפרדו ב120. עם זאת, לאנשים רבים יש שאלות לגבי עיצובי מצבות לזוגות את שמו של מי כדאי לשים על אנדרטה? מה עושים אם אחד מבני הזוג עדיין חי?

מצבות זוגיות

הרבה אנשים רוכשים חלקת קבר משותפת  להם ולבני הזוג, לעיתים זה חלקה סמוכה ולפעמים בקומות. אחד השימושים הנפוצים ביותר בעיצוב מצבה כפולה הוא להנצחת פטירתם של בעל ואישה. המצבה המשותפת כוללת את השם של הנפטר הראשון ומשאירה מקום בבוא היום  לחריטה של השם השני. מצבות אלו יכולות להיות מעוצבות בשלל דרכים והן יכולות לכלול אלמנטים מרגשים שמשאירים זכרון גם לקשר בין הנפטרים.

לני לפנות?

גלעד מצבות מבטיחים שירות לא פחות ממעולה, הם יודעים את המלאכה ויכולים לספק לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים. ברגישות נכונה, יראת כבוד ומקצועיות אתם תוכלו לעשות את המצבה הכפולה הכי ראויה  עבור יקירכם. מצבות כפולות לעיתים עולות יותר זול כי הן לא מצריכות חציבה וליטוש מחדש אלא הוספת שם בלבד. מצבות מעוצבות או כפולות יותר גדולות לרוב, הן מכובדות והן בדיוק היד והזכרון שרוצים להשאיר חקוק באבן לדורות למען הנפטרים.