גלעד
מצבות אשדוד

מצבות גרניט

מצבות גרניט הם נפוצות לא לחינם , מדובר על חומר טבעי קשיח מאוד, במיוחד לשאר אבנים טבעיות. הגרניט עמידה בפני שריטות ויכולה לשאת משקל רב. היא מחזיקה לאורך שנים בכל תנאי מזג האוויר וכמובן אפשר גם ללטש את האבן המדהימה הזאת כדי שתבריק ותבלית את הצבעים היפים החבויים בה. היא האבן הכי מבוקשת למצבות כי היא בדיוק מה שאתם מחפשים.

מדוע מצבה מגרניט?

מאפיינים ואיכויות רבות גרמו לגרניט להיות חומר בנייה אמין במשך אלפי שנים. כיום זה גם הבחירה העיקרית של חומר עבור אנדרטאות ומצבות ברחבי העולם. איזו דרך טובה יותר להבטיח שהזיכרון שלכם נחרט באבן במשך מאות שנים קדימה. החומר הטבעי המדהים הזה הוא זמין באופן נרחב ברחבי העולם אך הוא מגוון להפליא בצבע  שלו. הוא יכול להחזיק מעמד אלפי שנים, אפילו במזג האוויר הקשה ביותר והוא נחצב ממאגרים בכל העולם.

זכרון מכובד

בסופו של דבר, גרניט משמש למצבות בית קברות ואנדרטאות בשל היתרונות המרובים שלו. החומר אומנם קשיח וצפוץ אך ניתן לעצב ולהתאים אותו אישית. המחירים שלו יחסית נוחים ואתם יכולים להיות בטוחי םשאתם מקבלי םאת האיכות הכי טובה. תהליך הכנת מצבה אישית מגרניט לוקח כמה שבועות לכל היותר.  שמירה על זיכרונותיהם של יקירינו בגרניט היא דרך אלגנטית ויפה להבטיח שהסיפורים שלהם ומי שהם ישמרו ויחרטו באבן לדורות הבאים.